O nás | Aupark Košice | nákupno-zábavné centrum

O nás

 • O Auparku Košice

  Aupark_Kosice.jpg

  Ideálna poloha v centre mesta prináša hneď niekoľko dôvodov na stretávanie sa. Dopravným napojením aj blízkosťou pešej zóny vychádza Aupark v ústrety tým, ktorí chcú pohodlne nakupovať bez stresov. K dispozícii má viac ako 140 obchodov na troch podlažiach a myslí na to, ako spojiť príjemné s užitočným v modernom prostredí.

  Voľná plocha južne od historického centra mesta, dnešné Námestie Osloboditeľov, slúžila do 19. storočia ako trhovisko, ktoré dotváralo kolorit Košíc a bolo synonymom pestrosti ponuky a príjemného nakupovania. Okrem ekonomického rozmeru malo toto miesto aj komunikačný rozmer – tu sa ľudia spoznávali, tu sa šírili novinky a „zaručené zvesti“. Na históriu miesta, kde sa stretávali už naši predkovia prirodzene nadväzuje aj dnešné nákupno - zábavné centrum Aupark, ktoré sa stáva kultúrno-spoločenským bodom a novým mestským bulvárom. 

  Históriu mimoriadneho miesta v Auparku pripomína aj prebudená košická hrdinka – citadela. Pre verejnosť je sprístupnená na niekoľkých miestach: pred Auparkom, aj v jeho podzemnom parkovisku  „in situ“, teda presne v hĺbke a polohe, v akej bola objavená pri výkopových prácach. Stálu expozíciu dobových nálezov ako delové gule či keramika nájdete aj na informačnom pulte v Auparku, kde si môžete pozrieť aj videoprezentáciu s informáciami o citadele. Zaujímavosťou je určite aj expozícia nájdených žľabov, osadená vo fontáne a knižná publikácia o citadele, zachytávajúca jej tajuplnú históriu. Podrobnosti o košickej citadele nájdete TU.

  Otváracie hodiny

  Otváracie hodiny obchodného centra

  • Po-Ne: 9:00 - 21:00

  Vlastník

  Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.

  nepirockcastle_logo_673a6d86c4.png

  Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

  Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

  Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke:

  https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/

  Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

  Viac informácií na www.nepirockcastle.com

  Prevádzkovateľ

  Prevádzkovateľ Auparku v Košiciach je  spoločnosť:  AUPARK Košice SC, s.r.o., Veľká okružná 59A, Žilina, 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka č. 63945/L, IČO:44 490 003

  Korešpondenčná adresa:  AUPARK Košice SC, s.r.o., Námestie osloboditeľov 1, Košice, 040 01

  Zodpovedná osoba:  Ľubica Bobáková, Center Manager

  Prevádzková doba NZC Aupark Košice : 9:00 - 21:00 v pracovné dni a cez víkendy