SPOT Zmyselné nákupy jar 2024 | Aupark Košice | nákupno-zábavné centrum

SPOT Zmyselné nákupy aj v roku 2024.

Ako potešiť seba a svoju peňaženku počas tejto jari?

Poďakujte si za to, ako zvládate všetky svoje povinnosti – a vyberte sa na Zmyselné nákupy. Obľúbená akcia prebieha v Auparku Košice /vymenoavť podľa centier/ aj tento rok, od 21. do 24. marca 2024.

Prichystané sú nielen extra výhodné nákupy vo viac ako 70-tich obchodoch v Auparku, ale aj zaujímavý sprievodný program, milé darčeky a súťaže.

Zľavové kupóny

Nakupovanie bude aj tento rok prebiehať prostredníctvom praktickej mobilnej aplikácie SPOT, ktorú si v porovnaní s papierovými kupónmi doma len tak nezabudnete. Stiahnite si ju rovno teraz – je dostupná pre Android aj iOS.

Tak šup, bežte sa pripraviť na jarnú a letnú sezónu!

Sprievodný program

Odevná zmenáreň

"Zrecykluj staré kúsky a poteš sa z tých nových."

Navštívte našu Odevnú zmenáreň, ktorá sa uskutoční v rámci Zmyselných nákupov v Aupark Košice! V sobotu 23. marca vás v centrálnom priestore pred predajňou Billa na prízemí čaká:  

10.00 - 16.00 Odevná zmenáreň - vyradené oblečenie, ktoré už nenosíte, môže poslúžiť na výrobu iných potrebných produktov. Prineste a vyhrajte zaujímavé ceny! 

10.00 - 16.00 Zber kníh, na ktoré vám doma sadá prach. Vyzbierané knihy poputujú do detských domovov a do domovov sociálnych služieb. 
 
15.00 Panelová diskusia o správnom triedení a recyklácii nielen oblečenia s Uršulou Pomfyovou z Natur-Pack, Janou Krajkovičovou z Dorka Bags a Zuzana Eliášová zakladateľka sociálneho podniku Sewn bag.

Diskusiu moderuje Radka Mazáková

Príďte k nám nakúpiť počas Zmyselných nákupov niečo nové, ale tentokrát aj s ohľadom na našu planétu.

Dátum

21 Mar 2024 08:00 - 24 Mar 2024 20:00

Stiahnuť aplikáciu SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnovšie podujatia